hyipazart.com
Головна » 2015 » Апрель » 24 » Обмінник x-obmen.com
20:53
Обмінник x-obmen.com
1) Які послуги надає сервіс?

Сервіс X-Obmen.com надає послуги автоматичного обміну електронних валют (титульних знаків), а також їх введення і виведення використовуючи банки Росії і України, і будь-які картки VISA / MASTERCARD / MAESTRO *
 
 
2) В який час  можна здійснити обмін?

Обмінні операції відбуваються в автоматичному режимі, без участі оператора, а це значить що ви можете оформити заявку в будь-який зручний для вас час, 24/7/365
Консультації з технічних питань ви можете отримати у оператора, час роботи оператора:
Будні дні: 11:00 - 19:00 Мск
 
Реєстрація тут:
 
Автоматический обмен электронных валют

 


Вихідні та святкові дні: Вільний графік. Оператор працює в будь-який зручний йому час (зазвичай це початок першої половини дня і кінець другої половини).
Зв'язок з оператором тільки через форму зворотного зв'язку https://x-obmen.com/contacts

3) Як відбувається введення титульних знаків?

На головній сторінці сайту в графі "віддаєте" виберіть спосіб розрахунку яким вам буде зручно оплатити вашу заявку, у графі "отримуєте" виберіть електронну валюту, яку ви хочете отримати й натисніть на неї. Після оформлення заявки ви отримаєте реквізити на які Вам необхідно виконати перевод.
Відразу після здійснення платежу, Вам необхідно повідомити сервіс про оплату, натиснувши кнопку "Я оплатив",  яку Ви побачите після оформлення заявки.
Після того як Ви здійснили платіж і натиснули кнопку "Я оплатив" - система перевірить Ваш перевод і вишле на ваш Email лист про отримання від Вас оплати. Після цього протягом як правило 1-10 хвилин ** відбувається перевод титульних знаків на Ваш рахунок.
Після завершення обміну на Ваш Email висилається лист про виконання заявки з деталями платежу.

4) Як відбувається виведення титульних знаків?

На головній сторінці сайту в графі "віддаєте" виберіть електронну валюту, яку ви хочете вивести, у графі "отримуєте" виберіть відповідний для вас спосіб отримання переказу та натисніть на нього. Оплату заявки необхідно виконати відразу після її оформлення. Якщо Ви не здійснюєте оплату протягом 20 хвилин з моменту подачі заявки - Ваша заявка буде відхилена, а посилання для автоматичної оплати в підтвердженні стане неактивною.
Після того як ви здійсните платіж на ваш Email буде надіслано листа про отримання від Вас оплати і після цього протягом 24 годин (зазвичай не довше 2-3 хвилин) буде здійснена відправка платежу на вказані вами реквізити. Терміни зарахування коштів залежать від платіжних систем (банків) які будуть брати участь в обміні.
За фактом відправлення переказу на Ваш Email буде надіслано листа про виконання заявки з деталями платежу.
УВАГА! Терміни зарахування коштів залежать від платіжних систем (банків), які будуть брати участь в обміні, тому не потрібно турбувати запитаннями на кшталт: "Я отримав повідомлення про виконання заявки, а грошей досі на рахунку не бачу" . Повідомлення про виконання заявки в даному випадку висилається за фактом відправлення переказу на зазначені вами реквізити.

5) Чому моя заявка на обмін була відхилена?

Ваша заявка могла бути відхилена з наступних причин:
Заявка відхиляється автоматично якщо на протязі 24 годин робот не зафіксував вхідний платіж від вас за вашою заявкою
основні причини:
- Ви не вчинили оплату чи не повідомили нас про проведення платежу на протязі 24 годин з моменту подачі заявки;
- Ви перевели суму відмінну від тієї що була зазначена в заявці (строго з копійками), як наслідок -  робот не зафіксував вашу оплату як вашу
- Ви надали у заявці некоректну інформацію про себе;
- Якщо ви здійснюєте оплату картами VISA / MASTERCARD перевірте чи доступна на вашій карті необхідна сума для оплати заявки; відкрита ваша карта для транзакцій в інтернет з використанням CVV коду; уточніть у вашому банку чи немає лімітів по карті для транзакцій в інтернет.


6) Ви оплатили рахунок, але гроші не надійшли, чому?

Є кілька варіантів чому таке могло статися:
- Проблеми на стороні платіжної системи, або банку. Як тільки проблеми будуть усунені, кошти в найкоротший термін будуть переведені на Ваш рахунок.
- Ваш гаманець в платіжній системі або банківський рахунок заблоковано або має обмеження. У такому випадку, відправлені Вами кошти будуть повернуті за тими ж реквізитами, звідки надійшов переказ, за ​​вирахуванням комісії платіжної системи, або банку в перебігу від 1-7 робочих днів
- Вами були вказані невірні реквізити платежу. У випадку, якщо зазначений вами рахунок існує, і кошти нами були відправлені, Вам варто звернутися до власника рахунку, і намагатися вирішувати питання з ним. Якщо ж зазначеного Вами рахунки не існує, і переклад "завис" у нашій системі, після Вашої ідентифікації ми відправимо переклад, за правильними реквізитами.

Увага! В обміні беруть участь три сторони - Платіжна система / наш сервіс / банківський сервіс

Підвисання заявок найчастіше відбувається із за технічних помилок на стороні ЕРС або Банків

У цьому випадку як тільки проблеми будуть усунені заявка буде оброблена (реальні терміни - до 24 годин)

7) Карти яких країн приймаються?

На даний моментприймаються картки VISA / MasterCard будь-яких країн світу.
Для всіх банків діють обмеження на максимальну разову суму транзакції в 2500 $ і не більше 10 000 $ в міс.

8) На які карти можливий вивод?

Для Росії вивод у національній валюті доступний на будь-які картки VISA / MASTERCARD / MAESTRO будь-якого банку Росії.
Для решти валют (usd, uah, eur) висновок можливий тільки на карти VISA будь-яких країн світу.
(Крім США)

Ліміт виведення коштів на карти VISA - не більше 10 000 USD в міс.


9) Ви випадково закрили браузер і не встигли закінчити операцію. Як  можна її продовжити?

Якщо Ви вірно вказали при оформленні заявки свою електронну адресу, то система вислала Вам посилання в листі, Ви можете пройти по ній і закінчити процес обміну грошових коштів.

 

 

Категорія: Обменники | Переглядів: 195 | Додав: uthitel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar