hyipazart.com
Головна » 2015 » Июль » 18 » Perfectexchange - обмін валюти та криптовалюти
19:23
Perfectexchange - обмін валюти та криптовалюти
 
Надання послуг

 
Perfectexchange.info надає наступні послуги: обмін електронних грошей, на сайті https://perfectexchange.info, а саме обмін Perfect Money, Яндекс. Гроші, з можливим використанням банків зазначених на сайті.
 
Perfectexchange.info не перевіряє правомочність і законність володіння Клієнтом засобами, пропонованими до обміну.

 
Регламент обміну електронних грошей

   
1. Обмін вважається розпочатим, коли сервіс Perfectexchange.info отримає від Клієнта повну суму, призначену для даного обміну.
   
2. Обмін вважається закінченим, коли Perfectexchange.info переведе призначену Клієнту або третій особі суму на платіжні реквізити, зазначені Клієнтом, в результаті даного обміну.
   
3. Обмін електронними грошовими коштами не може бути скасований, якщо він вже розпочато, так само як і повернення Клієнту грошових коштів, які він хотів обміняти.
  
4. У разі надходження від Клієнта суми відмінною від тієї, що була вказана при оформленні обміну, Perfectexchange.info має право призупинити обмін, а в подальшому після звернення Клієнта, згідно з пунктом 3.2.5, виплатити фактично отриману суму, перераховану за курсом, який діяв на момент початку обміну.
 
5. У випадку, якщо Клієнт вказав не існують або заблоковані реквізити, на які повинна була в результаті обміну надійти сума, Perfectexchange.info може призупинити обмін, а в подальшому після звернення Клієнта, згідно з пунктом 3.2.5, повернути кошти на рахунок, з якого вони надійшли, за винятком комісії платіжних систем і штрафу в розмірі 2% від суми, що повертається.
  
6. У разі зміни примітки до платежу або оплати виписаного рахунку з іншого акаунта обмін може бути заблокований, а після звернення Клієнта, згідно з пунктом 3.2.5 сума обміну буде повернута за вирахуванням 1% від суми обміну і комісії платіжних системи.
Категорія: Обменники | Переглядів: 185 | Додав: uthitel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar