hyipazart.com
Головна » Файли » Все о деньгах

Як стати фінансово незалежним...
11.06.2015, 23:11
 
выйти из зоны комфорта

Вийти із зони комфорту


Більшості людей інвестувати нікуди, нема чого й нема з чого. Основна потреба населення - збереження, а не примноження коштів. Інтерес до фондового ринку низький. Причина низького інтересу до фондового ринку - низька фінансова грамотність і несприятлива ситуація для інвестицій. Основною перешкодою на шляху інвестицій в акції 39% опитаних називають брак інформації, 54% це не дає інвестувати в ПІФи. 20% зупиняють потенційні ризики інвестицій в акції. 60% респондентів вважають ситуацію в країні взагалі несприятливою для інвестицій.


Питання: Як стати фінансово незалежним, якщо все так погано ...
Отже, почнемо розбиратися.


Не будемо  говорити про конкретні грошові інструменти, які можуть зробити нас багатими. Це не головне. Кожен з нас вибирає ті інструменти, які йому цікаві, які відповідають типу характеру або масштабності поставлених завдань. Коли починаєш щось нове в своєму житті, з'являється багато роздумів, сумнівів про правильність і важливості прийнятого рішення, про готовність перебороти ті складнощі, які почнуть з'являтися, коли ти почнеш діяти. Ти усвідомлено виходиш з ,, зони комфорту ,, і хто знає, що тебе чекає попереду ...

стать финансово независимым

1. Вже з постановки цього питання для самого себе, людина виходить на інший рівень пізнання (розвитку) самого себе, тобто якщо це питання приходить в голову, значить, ти вже підійшов до якогось нового для себе щабля, на який, можливо, готовий піднятися. Все починається з думки, з ідеї, яка поселяється в твоїй голові і починає крутитися до тих пір, поки ти не почнеш її реалізовувати або, навпаки, поки її не викинуть з голови.

        
Є одна якість, яким потрібна володіти, щоб перемагати, і це визначеність мети, знання, чого хочеш, і пекуче бажання цього досягти.

                                                                                    
Наполеон Хілл


 

выйти из зоны комфорта

 

Наполеон Хілл зумів простою мовою пояснити, що успіх починається з нас самих і для цього не треба бути якимсь особливо розумним і освіченим або мати багато грошей і багато зв'язків, він говорить лише про одну якість, наявність якої дозволяє досягти наміченої мети, але як важко виростити в собі або витягнути, якщо воно десь глибоко заховане в тобі, це єдина якість, здатна запустити механізм твого сходження.

 

 

стать успешным человеком
 
2. Коли з'являється бажання стати успішною людиною, яке, одночасно, стає твоєю метою, ти починаєш помічати, що змінюється твій спосіб життя, твої звички і, головне, твоє оточення. Спочатку, це тебе напрягає, так як важко перебудовувати самого себе, начебто вже сформованої людини; з'являється багато непотрібних суперечок, з боку людей, для яких твоя мета стає абсурдною, дрібної, якоюсь примхою, яка раптом оселилася в твоїй голові. Люди все-таки дуже консервативні. Етап нерозуміння, несхвалення з боку оточуючих тебе людей, багато з яких були для тебе близькими друзями, добрими знайомими, потрібно проходити швидко, за принципом, хто не з нами - той проти нас. Кожен вибирає свій шлях. Час, єдина розкіш, цінність якого з часом тільки збільшується, а, значить, його варто витрачати на те, що дійсно важливо для тебе.

3. Та, нова ступінь, на яку ти замахуєшся, вимагає великої віддачі емоційних, душевних і фізичних сил, принаймні, на початковому етапі. Ти раптом розумієш, що не вистачає знань і навіть елементарної інформації, від якої можна відштовхуватися, а також немає досвіду для аналізу вже отрманої  інформації. Ти раптом стаєш дорослим нетямущим учнем, якому треба багато і детально пояснювати те, що начебто і так ясно. І це теж потрібно пройти. Причому, учнем потрібно відчувати себе завжди, готовність до навчання ніколи не повинна проходити.
 

путь к успеху

4. А ще потрібно вірити в себе, вірити у свій успіх, а значить, спокійно ставитися до невдач, точніше, сприймати їх як позитивний досвід, який допомагає не здійснювати в майбутньому ті ж самі помилки (не наступати на ті ж самі граблі). Як кажуть, іноді від невдачі до успіху відділяє один крок, погодьтеся, прикро потім усвідомлювати, проаналізувавши ситуацію, що ми були ,, в кроці від успіху ,, Якщо ви знаєте, що це ваш шлях, то йти по ньому потрібно до кінця. З цього приводу є слова Черчілля про успіх: "Успіх - це здатність рухатися від однієї невдачі до іншої без втрати ентузіазму".

    
Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють. (Томас Едісона)
    
Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху - весь час пробувати ще один раз. (Томас Едісона)
    
Якою б не була мета, її не досягти доти, поки людина не відкине страх - і не злетить. (Річард Бренсон)
    
Щоб мати в житті те, чого Ви ніколи не мали, робіть те, чого раніше ніколи не робили. (Коко Шанель)
    
Якщо вам не подобається те місце, яке ви займаєте - змініть його, ви ж не дерево. (Джим Рон)
    
Щоб досягти успіху, вам потрібно відокремити себе від  98 відсотків населення. (Дональд Трамп)
    
Я штовхаю, штовхаю і ще раз штовхаю, те, чого хочу досягти. (Дональд Трамп)


ТРОХИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ РОЗДУМІВ
Брайн Трейсі, процвітаючий американський бізнесмен, письменник, професійний оратор і консультант з питань лідерства та психології успіху, назвав 5 причин, які заважають людям досягти фінансової незалежності.

 

 •     Перш за все, така перспектива просто не приходить їм у голову. Звичайна людина виходить з родини, де немає жодного заможного родича, а, значить, вже на рівні підсвідомості, він приймає за норму, а потім повторює і сам, той тип життя, в якому знаходилося його оточення.
 •     Нічого не зміниться в житті людини до тих пір, поки вона не прийме рішення. Люди не дають собі обіцянку розбагатіти - вони тільки збираються, планують і сподіваються розбагатіти.
 •     Постійне відкладання - ,, можливо, завтра ,,. Люди завжди знаходять причину, щоб відтягнути, відкласти щось важливе і переключитися на другорядні завдання.
 •     Люди не вміють відмовлятися від сьогохвилинних задоволень.
 •     Відсутність тимчасової перспективи. Люди хочуть отримати зараз, а не потім, навіть якщо в перспективі, вони матимуть більше.
 • Люди не готові пожертвувати чимось у короткостроковій перспективі заради отримання кращих результатів в довгостроковому плані.


ТРОХИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ РОЗДУМИ
Девід Бах, автор багатьох книг з фінансової захищеності ,, Мільйонер-автоматично ,, ,, Розумні жінки стають багатими ,, ,, Розумні подружжя стають багатими ,, виділив 6 основних способів роздобути багатство в наш час

 

 •     його виграти
 •     вдало одружитись або вийти заміж
 •     отримати спадщину
 •     виграти через суд (подати позов-скаргу)
 •     сильно економити
 •     в першу чергу платити собі


Він зазначив, що тільки шостий пункт дозволить нам стати фінансово незалежними. Саме це ,, золоте правило ,, приведе нас до фінансової захищеності.
Що значить платити самому собі? Це означає, що кожен місяць 10% - 20% (можна і більше) вашого загального доходу ви вкладаєте в який-небудь грошовий інструмент: для початку створюється так звана "фінансова подушка безпеки" у вигляді банківського вкладу (депозиту), що дозволяє відчувати себе більш впевнено при виникненні нестабільної життєвій ситуації, а потім можна починати шукати проекти для інвестицій, тобто створювати активи, що дозволяють в майбутньому отримувати пасивний дохід від вкладених коштів. Але, враховуючи основний аргумент людей, що грошей не вистачає навіть на життя, фінансова захищеність багатьом не загрожує.

    
Щоб заробити на життя, треба працювати. Але щоб розбагатіти, треба придумати щось інше. (Альфонс Карр)
    
Гроші - як гній: якщо їх не розкидати, від них буде мало толку. (Френсіс Бекон)
    
Економте та вкладайте зекономлені гроші. А з отриманих доходів знову економте і вкладайте. (Уоррен Баффетт)
    
Чим більше заробили - тим більше витратили. Саме тому гроші не роблять Вас багатшими. Багатшими Вас роблять АКТИВИ. (Роберт Кіосакі)

Категорія: Все о деньгах | Додав: uthitel
Переглядів: 220 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar