hyipazart.com
Головна » Статті » Биржи

Bitcoin Trade Company - біржа криптовалюти та валюти WEBTRANSFER USD

Bitcoin Trade Company - біржа криптовалюти та  валюти WEBTRANSFER USD

 

Компанія почала свою роботу в 2013 році, коли ринок криптовалюти тільки починав формуватися.  Протягом останніх двох років динаміка торгів і робота співробітників компанії показували виключно позитивні результати, що сьогодні дозволяє їй стати відкритим майданчиком для надання послуг в області довірчого управлення. Так була заснована і зареєстрована з дотриманням всіх юридичних аспектів компанія Bitcoin Trade Company.

(Bitcoin Trade Company International Limited, registration number 143,117, the company set up March 17, 2013)

Ознайомитися з юридичними документами Ви можете на вкладці "Документи"

Протягом двох років стратегії компанії служать вірним гарантом стабільного прибутку для всіх бажаючих примножити свої заощадження з мінімальним ризиком втрати коштів. Компанія працює також на "землі", мА відкриті офіси-представництва в декількох країнах світу. Зокрема, нещодавно відкрився офіс у Житомирі.

Крім цього, за два роки роботи співробітники компанії придбали неоціненний практичний досвід роботи який дозволив 07.08.2015 відкрити власну біржу BitMoney на якій будуть представлені всі основні електронні та крипто-валюти. Відкриття власної біржі, до якого  компанія йшла останні два роки, робить роботу BTC ще більш прибутковою, успішною і гарантовано стабільною для всіх партнерів.

Команда трейдерів щотижня звітує перед компанією і клієнтами Bitcoin Trade Company про виконану роботу та відсотках прибутку. Ознайомитися і завантажити офіційні виписки про хід торгів Ви можете у вкладці "Показники роботи". Робота компанії абсолютно прозора, щотижня Ви можете спостерігати за реальною торгівлею, і реальним збільшенням Вашого прибутку.

Група юристів Bitcoin Trade Company на підставі досвіду інших компаній, на підставі скрупульозного щоденного аналізу більш ніж дворічних алгоритмів роботи створила унікальну систему захисту і гарантії збереження активів клієнтів. Побудувавши грамотну політику щодо розподілу ризиків і торгів, аналітики Bitcoin Trade Company намагаються ліквідувати будь-які небезпечні моменти і загрози безпеці системи компанії та активів своїх клієнтів.

В основу надійності та стабільності Bitcoin Trade Company покладено співпрацю з торговельними майданчиками, які є провідними в своїй діяльність довгі роки і зарекомендували себе як перевірені, безпечні і стабільні партнери в сфері торгівлі криптовалюти в Інтернеті. Гарантією збереження коштів партнерів компанії є також різноплановість і мультивалютність спрямованості торгівлі, що робить, систему роботи компанії Bitcoin Trade Company максимально ліквідною і стійкою до макроекономічних коливань і змін курсів криптовалюти.

Захищеність коштів партнерів від шахраїв може гарантувати багатоступенева інтелектуальна система безпеки, створена на основі сучасних наукових розробок у галузі захисту інформації. (Детальніше про систему безпеки Bitcoin Trade Company читайте в розділі FAQ)


У наш нестабільний час вкрай складно давати фінансові гарантії. Багато найбільших представники ринку довірчого управління капіталами намагалися давати повні гарантії своєї стабільності, але, на жаль, не завжди виконували свої зобов'язання перед клієнтами. Недалекоглядна інвестиційна політика та судові претензії від фіскальних органів часто згубно відбивалися на роботі багатьох компаній. У Bitcoin Trade Company розуміють, що ступінь фінансової безпеки для клієнтів - це рівень репутації для організації.

А оскільки авторитет для будь-якої компанії стоїть завжди на першому місці, то й фінансові гарантії клієнтам компанія  визначає, як саму пріоритетну задачу.

 

До запуску  біржі BitMoney, яка принесе додаткові % прибутку і партнерам, і самої компанії залишається 7 днів.

 
У зв'язку з майбутнім запуском власної біржі BitMoney, компанія  планує збільшення відсотка прибутковості торгівлі ще на 10-15% щомісяця, за рахунок відсутності % за транзакцію для самої компанії і впровадження в торги валюти WEBTRANSFER USD

 
23.06.2015 року представництво компанії Bitcoin Trade Company в Україні (СК Фандразінг) стало членом Київської Торгово-Промислової Палати і Торгово-Промислової Палати України. (Документи додаються)Свідоцтво було видане після повної перевірки діяльності представництва компанії в Україні. Для  партнерів це стало додатковою гарантією надійності, збереження та примноження їхніх інвестицій. На жаль, часом обіцянки високих % прибутку - це всього лише прикриття для банальної фінансової піраміди. Експерти-інвестори вважають, що найголовніша річ в інвестуванні - це розуміння походження прибутку.

Додаткові Ваші питання, Ви можете задати за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.

 

Зареєструватись

Категорія: Биржи | Додав: uthitel (31.07.2015)
Переглядів: 794 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar