hyipazart.com
Головна » Статті » Биржи

ShareInStock - біржа долей інвестицій в стартапи

ShareInStock - унікальний майданчик, в рамках якої створені умови для роботи з венчурними інвестиціями.
Якщо ви шукайте інвестиції для свого проекту, або ж навпаки бажаєте вкласти гроші і купити акції перспективного стартапу, тоді даний проект для вас. ShareInStock - інтернет-проект, який дозволяє купувати частки компаній і залучати інвестиції за рахунок випуску акцій компаній в режимі он-лайн.
Ринок венчурних інвестицій розвинений на Заході, починає розвиватися і у нас. Однак далеко не всі бізнес-проекти можуть отримати підтримку інвесторів на західних майданчиках і біржах. Так само є чимало людей, які хотіли б інвестувати в інтернет-проекти, але їх зупиняє відсутність незалежних експертиз, необхідних знань, юридична незахищеність таких інвестицій, і як наслідок, надзвичайно високі ризики.
Біржа вирішили звести гроші з проектами, давши кожної зі сторін необхідне на прийнятних умовах.
Ключовим моментом для успішної роботи такого проекту як Біржа долей ShareInStock є склад професіоналів і експертів. Саме експерти оцінюють потенціал та інвестиційну привабливість того чи іншого проекту, виставленого на лістинг Біржі ShareInStock


      Реєстрація за банером:

 

 


Переваги та можливості Біржі ShareInStock:
1. Юридична захищеність інтересів інвестора.
ShareInStock - єдина на території СНД біржа, де інвестори юридично захищені.
2. Експертний відбір.
На біржі надані проекти, які пройшли попередній відбір (лістинг).
3. Контроль і аудит.
Всі емітенти проходять аудит не рідше одного разу на квартал.
4. Ефективність.
Біржа працює з 2014 року. Емітенти успішно залучають кошти, не було жодного банкрутства або нецільового використання залучених коштів.
5. Прибутковість
Перші з  емітенти завдяки успішній роботі експертів і залученню коштів вже вийшли на новий виток розвитку, що принесло прибуток як самим проектами, так і інвесторам.

Все що необхідно для початку роботи - зареєструватися. Якщо у вас є перспективний стартап, то все що вам потрібно - це розмістити заявку на сайті Біржі. Всю іншу роботу з експертизи проекту, випуску та розміщення акцій, і залучення інвесторів зробить команда ShareInStock.

 

Для інвесторів робота так само максимально спрощена і покупка акції вподобаного проекту може бути здійснена в один клік. Зайшовши в розділ Каталог проектів

 

 

Реєстрація за банером

 
Біржа ShareInStock активно працює над створенням і просуванням своєї партнерської програми. По суті, це всесвітньо визнана та ефективна практика. Агенти, партнери будь-якої біржі отримують дохід від залучення інвесторів на біржу взагалі або під конкретні компанії або проекти. ShareInStock - не виняток.
Як стати партнером SHAREINSTOCK

Стати партнером ShareInStock дуже просто. Для цього не потрібні спеціальні вкладення і навіть необов'язково мати свій власний сайт або інтернет ресурс (хоча наявність свого сайту значно збільшить ваш прибуток). Щоб стати партнером досить просто мати бажання і зареєструватися на Біржі. Вже при реєстрації ви отримаєте свій унікальний партнерський код (і унікальну посилання з цим кодом). Реєструючись з цим кодом, або переходячи вперше за вашим посиланням (наприклад з вашого сайту), клієнт автоматично стає вашим, а його прибуток на ниві інвестування принесе і прибуток вам у вигляді партнерської винагороди (відсотка від прибутку вашого партнера). При цьому ви можете отримати весь інструментарій партнера: партнерські банери з вже вшитим вашим партнерським посиланням. Крім того, можна сформувати партнерське посилання навіть на конкретний проект, якщо ви вважаєте, що він найбільш перспективний для вас і вашого партнера з точки зору прибутку. Таккож важливою перевагою партнерської програми є докладна і детальна статистика по кожному з залучених вами партнерів. Таким чином, ви зможете абсолютно відкрито отримувати найдокладнішу інформацію про вашу партнерську діяльність та приймати рішення про те, що ефективно в ній, а що можна змінити і поліпшити.
 
Суть партнерства з SHAREINSTOCK

ShareInStock зацікавлена ​​у збільшенні обсягу оборотних коштів (прибутком біржі є комісія), і тому, для залучення нових інвесторів готова ділитися частиною свого прибутку (частиною комісії) зі своїми агентами / партнерами. При чому щедро ділитися: розмір винагороди становить до 50% від комісійних, які отримує сама Біржа. Фактично, Біржа готова віддавати половину свого прибутку своїм партнерам.

Занадто щедро? Справа не тільки в щедрості і, звичайно, не в благодійності. Усе пов'язано з раціональним розрахунком. У центрі уваги ефективність і здоров'я всієї бізнес-моделі Біржі. А її принцип роботи простий: дохід зростає тоді, коли ВСЕ учасники, - і компанії, і інвестори, і агенти / партнери, і сама Біржа - зацікавлені в отриманні прибутку всіх і кожного. Адже якщо нові інвестиції залучено в компанію, яка розмістила частки, цій компанії добрі, вона модернізується і отримує додатковий прибуток, частина з цього прибутку у вигляді дивідендів надійде інвесторам. Значить і інвестору добре. Отримавши прибуток,  інвестор залишиться задоволений і агент, який йому допоміг інвестувати, тому що теж отримає свою частину прибутку. У результаті збільшаться оборот і кількість угод та інвестицій, Біржа отримає більш значні комісійні, якими з радістю поділиться з агентом / партнером. І так знову і знову, виток за витком. Всі заробляють разом і таке партнерство вигідно кожному.

Прибуток партнера SHAREINSTOCK

На біржі в даний момент існують три типи виплат:

1. Відсоток від комісії, яку отримує сама біржа

2. Відсоток від залучення інвестицій у проект - розмір винагороди визначає і платить сам емітент. Іншими словами, це подяка самої компанії, яка випустила частки за те, що ви залучили для неї нового інвестора.

3. Відсоток від дивідендів - також платить емітент.

 
Відсоток від комісії

Отже, перший вид винагороди - 50% від комісії біржі. Іншими словами, біржа виплачує половину від своїх доходів! Розмір комісії біржі - 0.5% (мінімум $ 0.02). Причому комісія стягується біржею, як з купівлі, так і з Продажі і з Відміни ордера покупки. Таким чином, при кожному здійсненні комісії ви будете отримувати 50% від комісії біржі, тобто 0,25% від суми, на яку проводиться операція.

 
Давайте розглянемо на прикладі.

Припустимо, клієнт купив часток на 10000 $. Ви, як партнер, відразу ж отримуєте 0.25% (25 $) від 10000 $, т. Е. 50% від комісії біржі. Усі виплати в рамках цього пункту виробляються моментально після здійснення угоди клієнтом. Точно так само відбувається розрахунок і при продажу ордера або його скасування.

Враховуючи те, що біржа орієнтована не тільки на покупку / продаж часткою від емітента (компаній і проектів) до інвестора, але ще і на торгівлю між самими інвесторами, то сума партнерської винагороди може зрости багаторазово. Адже кількість угод з продажу часток між інвесторами буде неухильно зростати і в день може проводитися і кілька сотень і кілька тисяч операцій. При цьому якщо згадати, що з однієї операції на 10000 $ ви як партнер отримаєте 25 $, то підсумкова сума за місяць може виявитися досить значною.

Відсоток від залучення інвестицій у проект.

Його платить емітент. Цей відсоток він встановлює самостійно і виплачує цей відсоток від суми, яку залучений партнером інвестор вкладає в його проект. Як правило, це від 1% до 5%, але може виявитися і більше. Це дуже приємна і завжди затребувана серед партнерів та агентів форма винагороди. Адже вона безпосередньо пов'язана з результатами їхньої праці. Як це працює?

Наприклад, залучений вами інвестор вирішив інвестувати в рекомендований вами проект або компанію 10000 $. Ви виконали роботу, проконсультували його і він прийняв рішення інвестувати саме туди. Припустимо, що емітент призначив розмір винагороди від залучення інвестицій у свій проект - 4%. Це означає, що ви відразу ж отримаєте винагороду в 400 $. Чим більша сума інвестицій, тим більше винагорода! Як показала практика, емітент зацікавлений у залученні коштів у свій проект, і тому він, як правило, пропонує щедрий для партнера відсоток винагороди. Варто відзначити, що цей вид винагороди виплачується партнеру моментально, як тільки буде здійснена інвестиція.

Але на цьому прибуток партнера за залучення інвестора в проект не закінчується, тому що існує ще один вид винагороди - відсоток від прибутку, отриманого залученими їм клієнтом.

Відсоток від прибутку інвестора - платить емітент.

Цей вид винагороди передбачає виплату партнеру певного відсотка від прибутку, отриманого залученими ним клієнтом. Наприклад, ви залучили інвестора Петрова, і той інвестував в який-небудь проект 10000 $. Цей проект в своїй карті емітента виставив рівень винагороди не тільки з залучення інвестицій, але і з дивідендів - ще 15% (від прибутку). Через місяць цей проект виплатив 7% дивідендів всім своїм інвесторам. Залучений вами інвестор Петров отримав 7% на свої 10000 $ тобто 700 $. А ви, як партнер, отримаєте 15% від цих 700 $ т.e. 105 $. Цей вид винагороди виплачується партнеру відразу ж після розподілу дивідендів емітентом, в якого інвестував залучений вами інвестор.

Таким чином, всі партнери біржі ShareInStock мають можливість отримувати прибуток на всіх етапах свого співробітництва: в момент залучення нового інвестора (за залучення інвестицій), в момент виплати дивідендів, залученими вами інвесторами (відсоток від їх прибутку, платить сам емітент), а також отримувати 50% комісійних від всіх операцій купівлі / продажу на біржі, які проводитимуться, залученими вами інвесторами.
 
Тарифи комісійних системи ShareInStock.com

Мінімально допустимий СУМА до вивиду: $ 10.00
ВВЕДЕННЯ КОШТІВ В СИСТЕМУ ShareInStock.com: 0% (Комісія Інтеркаси 3%).
Виводити кошти з СИСТЕМИ ShareInStock.com: 5%
Купівля часток за ордером ПРОДАЖУ: 0.5% (мінімум $ 0.02) c покупця
Категорія: Биржи | Додав: uthitel (26.09.2015)
Переглядів: 663 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar