hyipazart.com
Головна » Статті » Хайпы

«Нанобанк» - сервіс взаємного peer to peer кредитування

Умови проекту «Нанобанк»


«Нанобанк» - сервіс взаємного peer to peer кредитування, адаптоване для жителів Росії і ближнього зарубіжжя. «Нанобанк» - перший проект, який забезпечує пряме кредитування Позичальників Кредиторами, минаючи банківські організації та процедуру розгляду документів на позику.
 

Коротко про роботу

Реєстрація нескладна, варто вказати е-мейл, зроблений у gmail для уникнення проблем іх підтвердженням акаунта. Ви можете зразу стати кредитором і почати із вкладу 30 доларів, а можете стати позичальником (статус легко переключати у власному кабінеті), накопивши перші 30 доларів з перспективою стати кредитором. Ваша перша позика становитиме 5 доларів на 5 днів під 0,9 відсотків. Але умовою є поповнення балансу в своєму акаунті на 1 долар з метою активізації платіжної системи та можливості сплатити %. Далі ці кошти можна вивести, але правильніше буде їх віддати системі, отримавши за це 1 кредит, обмінявши його на біржі в долари, згідно курсу біржі. Це дасть змогу взяти в кредит 10 доларів, виставити їх на 5 днів знову. По закінченню терміну знову віддати системі гроші, отримати уже 2 кредити й обміняти їх на біржі. Таким чином на вашому рахунку появиться уде 13 доларів. Через 4 тижні, постійно здійснюючи обмін, ви матимете 46 доларів, які вже зможете позичити, перейшовши в ранг кредитора.

Реєстрація тут: Нанобанк

 
 
Розрахунок балів
Займ Кількість балів для займу Кількість бонусних балів після займу
5$  - 1
10 $ 1 2
20 $ 3 3
40 $ 6 4
80 $ 10 5
100 $ 15 6

 

Відео "Як пройти реєстрацію"

 

 

 

 Відео "Статегія без вкдаду в Нанобанк"
У відео пояснююється, як взяти перший займ з метою накопичення коштів для подальшого впоження. Тобто, як із зайомщика стати кредитором.

Умови для Кредиторів:
1. Розмір наданого кредитного ресурсу від 30 до 100 000 доларів.
Кредитний ресурс - це кошти, які Кредитор розміщує для кредитування Позичальників.
2. Терміни кредитування - 5, 10, 20 і 30 днів
3. Самостійний вибір Основний процентної ставки (до 35%) для свого кредитного ресурсу, яка додається до мінімальної процентної ставки в 2%.
4. Шість рівнів лояльності, кожен з яких істотно покращує умови кредитування (підвищує процентну ставку, термін розподілу позики за заявками позичальників, суму щоденного можливого кредитного ресурсу і т.п.)
5. Внутрішня валюта «кредити», що забезпечує швидкі автоматичні операції
6. Система накопичення балів, що дозволяє скорочувати терміни переходу на наступний рівень лояльності з метою поліпшення умов кредитування. Бали можуть бути отримані за альтернативним нарахуванню та надання «кредитів», а також куплені у проекту або на біржі.
7. За кожні 100 «кредитів», наданих в проект, Кредитору нараховується 1 бал. Сума для нарахування балів підраховується за фактом накопичення суми наданих кредитних ресурсів. Тобто як тільки загальна сума кредитного ресурсу Кредитора складе 100 і більше кредитів, йому буде нараховано 1 бал. Після досягнення загального обсягу кредитного ресурсу 200 кредитів, буде нарахований другий бал і т.д.
8. У проекті існує «альтернативний» спосіб нарахування балів. Він дозволяє в якості промоушена отримувати бали за кожне придбання внутрішньої валюти «кредитів», шляхом внесення коштів у проект (обміну сторонньої валюти на «кредити»). За кожні повні 100 придбаних кредитів буде нарахований 1 бал.
9. Число балів, необхідних для активації кроку - це кількість Балів, які знаходяться у Кредитора на даний момент. Система бачить кількість Балів у Кредитора, оцінює його положення, і відкриває кроки відповідного рівня достроково, минаючи проміжні кроки.
10. Кредитор за бажанням може не переходити з рівня на рівень, а просто реалізовувати зайві накопичені бали на біржі, продаючи їх іншим учасникам, при цьому його максимально можлива сума кредитного ресурсу залишиться обмеженою максимумом поточного рівня.
11. Кредитор накопичені бали може витратити на придбання ліцензій Банкіра 1, 2, 3 і 4 рівнів, а також Керівника філії. Це дасть можливість додаткового заробітку в проекті, заснованого на отриманні відсотків з кредитних ресурсів, розміщених підлеглими Кредиторами.
12. При необхідності будь-який Кредитор може скористатися функцією автопролонгації, що дозволяє проводити повторне розміщення у вигляді кредитних ресурсів засобів, які отримані в результаті поточного кредитування без особистої участі або з частковою участю Кредитора (наприклад, якщо Кредитор хоче додатково внести якусь кількість «кредитів» ).
Кредитор в будь-який момент може додавати «кредити» (наприклад, якщо підвищився рівень лояльності і, як наслідок, максимально можлива сума кредитування). Також Кредитору вигідно вносити додаткові «кредити», щоб швидше заробити необхідні для переходу на новий рівень бали.
13. У проекті існує Гарантійний фонд, що покриває можливі ризики з неповернення позики
14. Мінімальні комісії складають обов'язкові 2% на розвиток проекту і додаткові 5% страхувальні в Гарантійний фонд. Якщо Кредитор не платить комісію в Гарантійний фонд, його кошти не страхуються від неповернення, якщо позичальник виявився неплатоспроможний.
15. Кредитор може самостійно залучати Кредиторів в проект, додатково заробляючи при цьому партнерську винагороду від 1% до 3% від суми кожного розміщеного кредитного ресурсу особисто запрошеного Кредитора (рефералу).
16. Винагороди нараховуються в «кредитах» моментально за фактом надання кредитного ресурсу Кредитором. Термін виведення з проекту залежить від рівня лояльності.

                                                           Зведена таблиця умов за рівнями Кредитора


                                                                                   
Умови для Банкірів:

1. Банкірами «Нанобанка» можуть стати Кредитори, що позитивно зарекомендували себе в проекті, і накопичили або купивши не менше 50 балів.
2. Банкір за свою діяльність отримує додаткову комісійну винагороду в розмірі 1% з розміщених кредитних ресурсів Кредиторів з першої по п'яту лінії своєї структури, відповідно до рівня Банкіра.
3. Для Банкірів існує п'ять рівнів, кожен з яких істотно покращує умови отримання додаткової винагороди за регулювання роботи Кредиторів.
4. На п'ятому рівні Банкір за бали може придбати ліцензію на створення власної філії з отриманням можливостей керівника філії і філіальних комісійних з кредитних ресурсів Кредиторів п'яти рівнів від 0,5 до 2% за результатом роботи філії за минулий тиждень.
5. Всі відсотки (крім філіальних, які нараховуються раз на тиждень) нараховуються в «кредитах» моментально за фактом надання кредитного ресурсу Кредитором.


                                                                                  
Умови для Позичальників:

Загальні умови
1. Всі розрахунки всередині проекту проходять у «кредитах» - валюті проекту.
2. Всі учасники проекту (Кредитори, Банкіри та Позичальники) мають власні рівні лояльності, які повинні бути пройдені згідно з поданими вище таблиць. Пропуск рівнів неможливий. Прискорення проходження рівнів можливе шляхом придбання необхідного числа балів у проекті або на біржі моментально, а також накопичення альтернативним способом.
3. мультіаккаунти заборонені, порушення даних правил автоматично закриває вхід в проект учаснику із зафіксованим ip-адресою і конфігурацією комп'ютера
4. Додаткові Бали Позичальники, Кредитори та Банкіри завжди можуть придбати у проекті або один у одного через біржу. Вартість Балів при придбанні у проекта плаваюча і спочатку становить 10 кредитів. Вартість Балів при придбанні на біржі також плаваюча, при цьому вона завжди менше, ніж вартість балів у проекта. Вартість балів при продажу на біржі визначають самі учасники - продавці. 30% від вартості проданих балів відраховується у вигляді комісії на розвиток проекту.
5. Учасники проекту, незалежно від рівня лояльності та типу участі, можуть вивести з проекту не більше 2000 кредитів на добу.
6. Мінімальна сума заявки на виведення становить 5 «кредитів»

 

      Відео "Як розпочати роботу"

Відео "Поповнення рахунку та виведення грошей з проекту"

Відео "Отримання балів Продаж балів у проекті"

 

Категорія: Хайпы | Додав: uthitel (11.06.2015)
Переглядів: 288 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar