hyipazart.com
Головна » Статті » МЛМ-индустрия

АкваКапітал - медіаторске агентство врегулювання спорів у сфері боргових конфліктів

Компанія «Аква Капітал» створена в Росії в 2014 році командою професійних економістів і юристів, які мають великий практичний досвід в області кредитування та інвестування, а також захисту прав вкладників і позичальників.

Компанія офіційно зареєстрована в місті-герої Волгоград у формі Товариства з обмеженою відповідальністю. Основним напрямком діяльності ТОВ «Аква Капітал» є консультування громадян з питань погашення простроченої заборгованості, інвестування особистих заощаджень, отримання позик, медіація.

На сьогоднішній день Компанія активно розвиває агентську мережу і запрошує до взаємовигідної співпраці фізичних та юридичних осіб.

Місія Компанії - позбавлення росіян від боргів і кредитної залежності.

Мета Компанії - відкриття представництв у всіх суб'єктах Російської Федерації та одержання ролі постійних клієнтів 1% (одного відсотка) від дієздатного населення країни.

Для того, щоб скористатися послугами Компанії необхідно безкоштовно зареєструватися на офіційному сайті, використовуючи реферальне посилання або ID агента Компанії, і отримати доступ до особистого кабінету (ЛК).

В рамках підвищення лояльності клієнтів в Компанії створений і успішно функціонує Клуб Позичальників «Аква Капітал».

 

На честь початку активної роботи МФО «Довіра», що працює під брендом АКВА БАНК, всім новим учасникам і тим, у кого не було вкладів нараховано безвідсоткову позику у розмірі 1000 рублів для вкладення в Програму «Аква Банк»

 

Інструкція:

 
 
1. Заходьте в свій особистий кабінет кабінет. Вибираєте ПРОГРАМИ і натискаєте

2. Вибираєте в меню вкладку «Аква Банк»
3. Виставляєте галочку напроти пункту «Скористатися безвідсотковим позикою»
 

 
4. Заповнюєте паспортні дані
5. Вибираєте місто в якому знаходиться Ваш офіс, або віртуальний офіс, якщо немає офісу оффлайн у Вашому місті
6. Чи підтверджуєте свої введені дані натисканням кнопки «СТВОРИТИ»

 РЕЄСТРАЦІЯ

Відсотки за даними цільовими позиціями нараховуються щоденно. Ви можете їх виводити, або капіталізувати. З різницею між капіталізованим внеском або звичайним Ви можете ознайомитися -> ТУТ

Категорія: МЛМ-индустрия | Додав: uthitel (29.08.2015)
Переглядів: 161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar