hyipazart.com
Бизнес Форум MMGP
Головна » Статті » Скамы

Автоматична платіжна платформа АТМ - заробіток на перегляді реклами

Автоматична платіжна платформа АТМ надає можливість заробітку без будь-яких початкових витрат або вкладень завдяки спеціальному додатку, який вбудовується у ваш браузер. Після його установки у вас на моніторі будуть з'являтися рекламні банери або повідомлення, за кожен перегляд ви будете отримувати на рахунок RV. Вартість 1 базового перегляду становить 0.003 USD (вартість в RV розраховується за поточним курсом). Заробіток відбувається за рахунок емісії RV при кожному перегляді рекламного оголошення. RV буде нараховуватися за рахунок перегляду рекламних банерів, контекстних оголошень і відвідування партнерських сайтів.

 


Краткий Видео-Обзор
                                                                               ЩО ТАКЕ ATM?

Унікальна система ATM пропонує кілька різновидів партнерства

 
  •     Інвестиції з метою отримання доходу на торгівлі RV
  •     Пасивний дохід з перегляду реклами
  •     Додатковий дохід на 3х видах партнерської програми
  •     Ефективне онлайн-просування Вашого веб-сайту, продуктів або послуги

Тобто, по-факту у Вас є 4 реальні можливості заробити:
 

                                 Реєстрація за банером


1. Інвестиції в RV

    
Для зручності користування всіма перевагами біржіа АТМ виробляє контрольовану і обмежену емісію внутрішніх грошових одиниць - RV. З відкриттям біржі за кожен перегляд банера система буде виробляти емісію 0.1 RV / перегляд, із зростанням кількіскості Майнерів валюти ATM емісія буде зменшуватися. Дану валюту можна заробити при перегляді партнерського контенту рекламного змісту, вільно придбати, використовувати для внутрішнього обміну між користувачами або продати через біржу згідно поточним курсом (вивести з системи з застосуванням широкого спектра платіжних інструментів).


Іншими словами - RV внутрішня валюта АТМ, зростаюча разом з попитом на рекламу в середньому по 4% в день!


Для придбання RV Вам необхідно:

     Поповнити USD рахунок (про це трохи пізніше)
     Купити RV на біржі або у системи


Як бачите купити RV можна всього за пару кліків!


2. Серфінг. Стартовий капітал на перегляді реклами.


    
Автоматична платіжна платформа АТМ надає можливість заробітку без будь-яких початкових витрат або вкладень завдяки спеціальному додатку, який вбудовується у ваш браузер. Після його установки у вас на моніторі будуть з'являтися рекламні банери або повідомлення, за кожен перегляд ви будете отримувати на рахунок RV.

    
Вартість 1 базового перегляду становить 0.003 USD (вартість в RV розраховується за поточним курсом). Заробіток відбувається за рахунок емісії RV при кожному перегляді рекламного оголошення.

    
RV буде нараховуватися за рахунок перегляду рекламних банерів, контекстних оголошень і відвідування партнерських сайтів. Ви зможете розпоряджатися заробленими RV на власний розсуд:

        
здійснювати внутрішні перекази
        
продавати валюту і заробляти на зміні внутрішнього курсу валюти в системі.

    
Щоб почати співпрацю вам достатньо відкрити рахунок в ATM, завантажити і встановити додаток, переглядати рекламні оголошення і отримувати дохід.

    
Фонова робота плагіна не вимагає від вас додаткових зусиль: ви переглядаєте рекомендований контент і отримуєте за це фіксовану оплату. Співробітники АТМ ретельно фільтрують весь рекламний трафік і перевіряють якість його вмісту, гарантуючи відсутність дорослого контенту і потенційних загроз.

Підіб'ємо підсумок:

    
Встановлюємо плагін
    
Включаємо рекламу
    
Отримуємо дохід :)Для установки плагіна Вам потрібно веб - браузер
  Chrome або Firefox.


Інструкція по встановленню плагіна
  • Запускємо браузер
  • Заходимо в особистий кабінет

  • 1)Переходимо в розділ Реклама/Серфінг
  • 2)Натискаємо кнопку "встановить" із значком вашого веб - браузера

 
3) Після натискання на кнопку "встановити" у вас відкриється нова вкладка
4) На новій вкладці натискаємо кнопку "встановити"

  • 5) У спливаючому вікні натискаємо  "Додати"

 

 
6) У результаті попередніх дій у Вашому веб - браузері з'явився значок плагіна ATM. Натисніть на нього
7) Введіть Ваш e-mail і пароль від ATM і натисніть велику кнопку

 

 8) Переставте перемикач в положення "ON" і почніть заробляти

  Партнерська програма:


АТМ передбачає кілька варіантів партнерської програми. У пасивному режимі ви можете використовувати рекламний плагін і заробляти при перегляді партнерського контенту або торгувати RV на біржі (залежно від динаміки зростання курсу валюти) для отримання прибутку.

Найбільш активні користувачі, охочі отримати максимальну фінансову вигоду, можуть використовувати партнерське посилання для пошуку нових користувачів atm2you.com. Незалежно від того, який варіант співпраці вони віддадуть перевагу: заробляти на серфінгу, проводити біржові операції або виступати в якості рекламодавця.

Участь у партнерській програмі має свої особливості, що робить її простою і прибутковою. Нарахування партнерських винагород відбувається з урахуванням певних факторів.

ATM2You пропонує 3 види партнерських бонусів!

    
Система нараховує партнерський бонус у розмірі від 0.1% до 0.5% від залишку RV одиниць на рахунку вашого партнера. Нарахування бонусу проводитися 1 раз на добу.


Залежно від заробітку вашого реферала при перегляді рекламних оголошень нарахування винагороди проводиться в автоматичному режимі вже на наступний день і становить 10% від розміру заробітку вашого партнера.
     Якщо ваш партнер є рекламодавцем, винагороду в розмірі 5% буде виплачено відразу ж після оплати покупки пакету послуг і старту його рекламної кампанії.


Ви можете бачити ваших рефералів і зв'язуватися з ними!

 
 
 
1) Перейдіть в розділ "Мої партнери"
     2) Це список ваших партнерів з контактними даними.
     3) АТМ надає Вам рекламні матеріали для заохочення  партнерів.
 
Компанія постійно вдосконалюється. Нещодавно закінчено роботу над плагіном для Mozilla браузер. За допомогою цього нового плагіну аудиторії серфінгістів ATM буде набагато ширша. Сьогодні команда вже розробляє наступні версії для інших популярних браузерів. На думку незалежних експертів, число користувачів плагіна досягне 100000 чоловік у вересні цього року. До цього часу RVCOIN курс переступить позначку в $ 5.

Було також вирішено ввести бонусну програма для серферів. Відтепер, кожен активний користувач, який встановлює  плагін для перегляду оголошення, і вже подивився принаймні, 10 рекламних банерів протягом дня, набуває особливого RV-бонусу у розмірі 0,1% від залишку на його рахунку. Бонуси будуть нараховуватися автоматично один раз на день.

Реєстрація за банером

Категорія: Скамы | Додав: uthitel (04.08.2015)
Переглядів: 167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar