hyipazart.com
Головна » Статті » Скамы

Beekeepinginvest - beekeepinginvest.com
 
Сайт коментує свої цілі:
 
Можливо Ви бджоляр, а може, ні. Ким би ви не були за професією, інформація на цьому сайті буде корисна, для Вас і для вашого фінансового бюджету.

Як відомо, медоносні бджоли живуть на всіх континентах нашої планети, крім Антарктиди. Тому мед є не тільки цінним продуктом харчування, ласощами, виробництво якого налагоджено в багатьох країнах світу, але і ще являє собою товар світової торгівлі.

Від бджіл можна отримувати значні доходи майже скрізь, де є природна і сільськогосподарська медоносна рослинність. Для досягнення високих економічних показників нашої компанії, ми надаємо великого значення питанням правильної організації виробництва, планування та оплати праці працівників бджільництва.
Реєстрація тут: 
 
 
 
 
 

Неодмінною умовою високої рентабельності є також забезпечення бджільницьких господарств відповідними матеріально-технічними засобами, що дозволяють прискорити процес впровадження на пасіках інтенсивної технології виробництва продукції, на основі досягнень науки і передової практики.

Наші бджолині ферми розподілені рівномірно в обох півкулях планети, щоб дозволити компанії отримувати цілорічний, а не сезонний прибуток. На даному етапі у нас 4 бджільницьких комплексів розташованих в Аргентині, Індії, Бразилії та Іспанії. Коли в північній півкулі закінчується медозбір, то в південному він тільки починається і навпаки. Цим ми значно підвищили рентабельність виробництва.

Залучаючи кошти інвесторів, ми займаємося нарощуванням виробничих потужностей бджолиних ферм і комплексів, модернізацією існуючих виробництв. У другому півріччі 2015 року, ми плануємо відкрити ще дві бджолоферми, одну в Кенії іншу в Танзанії. Кожна ферма матиме по 10 пасік загальною чисельністю в 1500-1700 вуликів. Ведуться переговори щодо відкриття в 2016 році ще трьох ферм.

Бджільницький напрямок інвестиційно привабливий і в ньому прихований величезний потенціал грошових потоків. З нашою компанією бджільництво перестало бути сезонним заняттям, і для вдумливого інвестора таїть у собі багато плюсів за те, щоб примножувати свій добробут і добробут своїх близьких за рахунок вкладення коштів або своєї праці в розвиток інфраструктури бджільництва.
 
 
Тіло вкладу заморожується на строк його роботи, нарахування відсотків за вкладом відбувається по робочих днях. Виплата відсотків за вкладами в будь-який час. Вивід прибутку здійснюється протягом 24 годин в робочі дні, і протягом 48 годин у святкові та вихідні дні, після перевірки вашої заявки оператором. Мінімальна сума для виведення - $ 0.01.Зазвичай це пару годин і гроші у вас на гаманці. Партнерські відрахування виводяться окремо й також на протязі 2-6 годин.
Сайт постійно проводить різні акції:
1. Всім новим учасникам було дано бонус 95 $ на 250 днів. % нараховуються щодня і будуть доступні по закінченю терміну дії. Акція тривала до 31 березня.
2. Всім новим членам компанія створює депозит «Бджілка» у розмірі 1 USD на 10 днів під 1% на день. Акція закінчилась
3. 4 липня День народження, Ювілей у Директора інвестиційної компанії «BeeKeepingInvest. Inc » У дні святкування ювілею (3, 4 і 5 липня) встановлений бонус на вклад (від 4 до 12%) + за реєстрацію 100 $ новим учасникам.
Реєстрація тут: 
 
 

 

 

 

 

 

Відеокоментар:

 

 

 

Категорія: Скамы | Додав: uthitel (14.04.2015)
Переглядів: 247 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar