hyipazart.com
Головна » Статті » Скамы

Income Profit - бонус при реєстраціїВ даний час пропонуються десятки, сотні, тисячі інвестиційних проектів в інтернеті. Але тільки одиниці з них, стають по справжньому успішними і довгостроковими, решта як правило зникають так само швидко як і з'являються. Причина успішного розвитку інвестиційного проекту, це стабільний інвестиційний план, збалансована партнерська програма і звичайно ж інновації, фішки які дають додатковий стимул росту і викликають інтерес величезної кількості учасників по всьому світу.

Income Profit - це детально продуманий і привабливий маркетинг, стабільний, захищений і високошвидкісний сервер, надійний двигун і інтуїтивно зрозуміла кожному структура сайту.

Команда розробників Income Profit, створили систему, з урахуванням всіх потреб інвестиційного ринку і найголовніше, надійний, стійкий, і високоприбутковий МАРКЕТИНГ ПЛАН.

Мінімум умовностей, максимум ефективності, простоти і зручності для наших інвесторів, застава стрімкого, довгострокового і стабільного розвитку Income Profit.

Маркетинг План

Проект Income Profit представляє інноваційний і збалансований маркетинг план.

І цей маркетинг план, подарує вам не забуваються враження, і емоції!

Мінімальна сума інвестиції - 1 USD.

Максимальна сума - 1000 USD.

Як тільки відбувається поповнення рахунку в бек офісі, гроші моментально надходять в роботу. Нарахування відсотків відбувається щомиті, з розрахунку 7% на добу (при використанні прискорювача -10%) в режимі автоматичного реінвестування.


Кожен день о 00:00 за мсч ваш прибуток додається до депозиту і на нього починає нараховуватися прибуток теж.

Прискорювач, це (кнопка) при натисканні на яку прискорюється нарахування прибутку з 7% до 10% При натисканні на (прискорювач) кнопка активна 60 хв, потім можна натиснути на неї ще й продовжити прискорення нарахування прибутку. Натискати кнопку можна щогодини, необмежену кількість разів.

При цьому, кожен інвестор може в будь-який час вивести повністю всю суму.

А також, можна вивести частину суми яка відправляється в обробку на вивод, тим часом сума, що залишилася на рахунку продовжує працювати в посекундному режимі!

Кожен інвестор може зробити необмежену кількість вкладів на суму від 1 $ до 1000 $.

Кожен внесок буде додаватися до вже існуючого і моментально запускатися в роботу.

Так само передбачений подарунок для наших партнерів !!!

Бонусна програма: кожен учасник, при реєстрації отримує 5 $ на подарунковий рахунок, це реальні кошти, які приносять дохід на робочий рахунок відповідно маркетинг плану.


Для активних партнерів, передбачена дуже щедра і оригінальна реферальная програма:

 
За реєстрацію реферала ви отримуєте реферальні на свій бонусний рахунок (1 рівень 5%) за депозит реферала ви отримуєте реферальні на основний рахунок якого можна виводити гроші):

1-рівень 5%,

2-рівень 3%,

3-рівень 5%

Це унікальний шанс отримувати високий і стабільний дохід, при повній відсутності ризиків. Реферальні винагороди нараховуються на основний рахунок автоматично.

Ми працюємо: з "Perfect Money"

Комісія проекту: 10% від суми виводу.

Мінімальний вивод: 15 $

Час обробки заявок на виведення: від 1-го до 3-х годин.

 

Реєстрація за банером

 

Категорія: Скамы | Додав: uthitel (19.08.2015)
Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar