hyipazart.com
Головна » Статті » Скамы

Інвестиційна компанія SmartMediaGroup

 

Даний інвестиційний проект полягає у створенні Загальноросійської Рекламної Мережі (ОРС)! У великих містах Росії, даною  компанією і партнерами компанії, буде встановлено понад 1500 нових, сучасних рекламоносіїв - Вуличних Світлодіодних Відео Екранів, Прозорих матриць, Інтерактивних промоутерів і Відео вітрин.

Відеореклама діє відразу на три канали сприйняття людини: зоровий, слуховий і підсвідомий. Завдяки зображенню, руху і кольору Відеореклама забезпечує високу ступінь залучення глядачів в події на екрані.

Провідні світові бренди представляють свій товар за допомогою відеореклами. Сам факт демонстрації якісного відео ролика говорить про заможність і сприяє зростанню репутації, тому кількість великих Російських компаній, що бажають розміститися в даній рекламній мережі  досить велика! Кожен з Вас може стати учасником проекту. Компанії готові витрачати величезні гроші на рекламу свого товару або продукту і частина цих грошей стануть Вашими, якщо Ви інвестуєте свій капітал в проект.

Інвестиційна компанія SmartMediaGroup - Запрошує Вас на високоприбутковий інвестиційний бізнес, зі створення Загальноросійської Рекламної Мережі (ОРС)!

Реєстрація тут!

Категорія: Скамы | Додав: uthitel (16.05.2015)
Переглядів: 134 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar