hyipazart.com
Бизнес Форум MMGP
Головна » Статті » Скамы

Rubin Capital (Ломбард "Рубін")

Ломбард - спеціалізована комерційна організація, видом діяльності якої є надання короткострокових позик під заставу особистого майна громадян. Ми працюємо з виробами з дорогоцінних металів, електронікою, автотранспортом, іншими особистими речами.

1 Терміни

1.1 Ломбард "РУБІН" - офіційно зареєстроване ТОВ. В подальшому тексті іменується КОМПАНІЄЮ.
1.2 Сайт РУБІН-КАПІТАЛ - інтернет-ресурс, що складається із сукупності програм для ЕОМ (програмних кодів, що виконуються на ЕОМ) та інформації, розміщеної в них Адміністрацією та / або Користувачами. Сайт РУБІН-КАПІТАЛ міститься в інформаційній системі, що забезпечує доступність такої інформації в мережі Інтернет за мережевою адресою (доменним ім'ям): https://rubin-capital.com (включаючи всі рівні зазначеного домену, як функціонують на дату прийняття Користувачем цих Правил, так і запускаються і вводяться в експлуатацію протягом усього терміну його дії). В подальшому тексті іменується вебсайтів.


2 Основні положення

2.1 Компанія веде свою діяльність онлайн тільки за допомогою даного сайту.
2.2 Компанія не є публічною, адміністрація не публікує фінансових звітів про свою діяльність.
2.3 Вебсайт Компанії працює як довгостроковий інвестиційний проект, який не обмежений часовими рамками і є безстроковим.
2.4 Відкриваючи персональну обліковий запис (акаунт), Користувач погоджується з тим, що він прочитав дані правила і зобов'язується дотримуватися їх у процесі співробітництва з нашою Компанією.

 

                                           Реєстрація тут:

3 Права та обов'язки Компанії

3.1 Вебсайт Компанії володіє максимальним захистом від будь-якого втручання в його роботу з метою будь-якого роду махінацій або розкрадання персональної інформації.
3.2 Компанія дотримується політики конфіденційності персональної інформації про своїх користувачів. Ми не розголошуємо дані про діяльність користувачів в рамках даного веб (вашу персональну та контактну інформацію, дані про рух коштів) третім особам.
3.3 Компанія може передати дані користувача третій стороні у таких випадках:
- Якщо нам надано рішення суду про видачу необхідної інформації про наш Користувача.
- При порушенні Користувачем цих правил, підозрі на шахрайські дії з його боку.
- При отриманні даної вимоги безпосередньо від Користувача.
3.4 Компанія не бере і не проводить самостійно маркетингових досліджень, метою яких є отримання будь-яких даних про користувачів системи, їх персональних даних або даних про рух коштів усередині системи.
3.5 Компанія надає інвестиційний сервіс тільки особам, які ознайомилися і згодні з цими правилами та мають активну обліковий запис на вебсайті компанії.
3.6 Компанія нараховує прибуток тільки відповідно до умов інвестиційної пропозиції.
3.7 Компанія здійснює всі виплати в автоматизованому режимі. Будь-які затримки виплат можуть бути пов'язані з технічними роботами на вебсайті Компанії (в такому випадку Компанія повідомляє користувачів про регламентні роботах або тимчасовій відсутності доступу в розділі «Новини» сайту або шляхом адресної електронної розсилки), або в самих платіжних система, куди повинен поступити платіж.
3.8 Компанія має право відмовити у співпраці Користувачеві без пояснення причин такого рішення з обов'язковим поверненням активного депозиту за вирахуванням вже виплаченої прибуток, згідно умов участі в інвестиційному плані.
3.9 Компанія має право розсилати E-mail і SMS повідомлення, а також новини своїм клієнтам.


4 Права та обов'язки користувачів

4.1 Користувачем Вебсайту Компанії може бути громадянин будь-якої країни, який досяг повнолітнього віку і своєю участю в інвестиційному проекті Компанії не порушує чинного законодавства країни, резидентом якої є.
4.2 Користувач послуг Вебсайту Компанії зобов'язаний ознайомитися та бути згодним з цими правилами до початку своєї співпраці з нами і створення інвестиційного депозиту.
4.3 Користувач може зареєструвати і використовувати тільки один обліковий запис, в якому він може виступати в якості інвестора або що запрошує спонсора. При порушенні даного правила, всі облікові записи Користувача будуть заблоковані, а його активні депозити анульовані.
4.4 Користувач має право відкрити кілька депозитів одночасно.
4.5 Користувач має право на отримання оперативної допомоги та будь-яких новин, може використовувати будь-який доступний йому канал зв'язку з Компанією.
4.6 Користувач має право брати участь в партнерській програмі Компанії, використовувати свою унікальну партнерське посилання для залучення нових активних інвесторів та отримання партнерської винагороди. Категорично заборонено використання реферального посилання в безадресних і масових електронних розсилках (spam). Порушення цього правила може призвести до блокування облікового запису Користувача і його депозиту без гарантій його повернення.

5 Висновок

5.1 Ця Угода може бути доповнена або змінена Компанією на свій розсуд у будь-який час без попереднього повідомлення.
5.2 Якщо Користувач продовжує користуватися послугами веб Компанії після внесення змін до цієї Угоди, то він погоджується з внесеними змінами та зобов'язується їх дотримуватися.

 

Категорія: Скамы | Додав: uthitel (29.06.2015)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar