hyipazart.com
Головна » Статті » Скамы

TwistInvest - інвестиційна компанія

Легенда сайту

TwistInvest - інвестиційна компанія, офіційно зареєстрована на Токійській фондовій біржі. Пріоритетним напрямком є ​​TwistInvest інвестиції в цінні папери малих підприємств в Японії. Через високі темпи мобільності та продуктивності малих фірм, а також конкурентною перевагою продукції, що випускається в Азії та світовому ринках, акціонери в короткий період часу мати можливість отримати стабільний високий прибуток.

Як можна стати членом інвестиційної компанії TwistInvest?

Для того щоб стати членом компанії TwistInvest, необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Після цього, у вашому акаунті ви будете мати доступ до всіх функцій учасників. Тепер ви можете створити депозит на будь-який з чотирьох представлених планів, кожен з яких має свої переваги.

Ви також отримаєте свій депозит назад після того, як інвестиційний період закінчиться.

Якщо ви хочете, щоб отримати більше прибутку від інвестування в компанію, Ви повинні звернути увагу на план Після, який платить після закінчення інвестиційного періоду - 200% через 30 дні.

Реєстрація за банером

Чи існують вікові обмеження для учасників?

Так, учасники проекту можуть бути тільки повнолітні особи у віці 18 років і старше.

Чи можна змінювати  інформацію, додану  під час реєстрації?

Будьте уважні при заповненні реєстраційної форми, перевірте, перш ніж підтвердити введену інформацію. Деякі дані для цілей безпеки, не можуть бути змінений. У надзвичайній ситуації, будь ласка, зверніться в службу підтримки через форму зворотного зв'язку на "Зворотній зв'язок" формі або онлайн консультанта.

Чи можна  зареєструвати більше одного аккаунта?

Ви можете створити кілька облікових записів, але вони не повинні перетинатися один з одним в реферальних посиланнях. У разі таких порушень всі рахунки користувача буде заблокований.

Що ви повинні робити, якщо я забув свій пароль?

Для відновлення пароля, використовуйте опцію "Відновити пароль" або зверніться до служби технічної підтримки через форму зворотного зв'язку на "Зв'яжіться з нами" форму або он-лайн консультанта.

Які платіжні системи доступні на сайті?

В даний час, інвестиції доступні через платіжні системи, такі як Perfect Money, Payeer, Bitcoin.

Яка мінімальна сума для депозиту і виведення?

Для першого плану, мінімальна сума інвестицій становить $ 10 для Perfect Money, Payeer & Bitcoin. У зв'язку з тим, що проект пропонує вибір з чотирьох інвестиційних планів, мінімальна сума в інших інвестиційних планах відрізняються.

Коли можна отримати свої перші доходи?

Все залежить від інвестиційного плану. На денному можна отримати дохід в 24 годин. На Після плану ви отримаєте прибуток на 30-й день. Щотижневий план платить вам щотижня.

Чи можна  створити кілька планів?

Так, ви можете створювати необмежену кількість відкладень на будь-який з представлених планів. Кожен депозит формує окремий вклад. Для зручності диверсифікації вкладу, який ви можете робити депозити на різні інвестиційні плани.

Якщо зробити запит на зняття грошей, коли це буде зроблено?

Всі запити на виведення коштів на особові рахунки учасників обробляються і підтверджуються протягом декількох хвилин. У надзвичайних ситуаціях можуть бути затримки до 24 годин! Ці затримки можуть бути пов'язані з роботою платіжних систем.  Bitcoin зняття в даний час робиться вручну, тому, будь ласка, почекайте до 24 годин! Спасибі!

Чи є якісь приховані комісій за платежі або вивід?

Таких комісій в проекті не існує. .Проект не несе відповідальність за збори платіжних систем, через які Ви робите внески. Як правило, сума, яку вони регулюють описано на сайті кожного з представлених платіжних систем.

Як працює партнерська система?

Партнерська програма TwistInvest дозволяє отримати додатковий дохід з мінімальними зусиллями із залученням нових членів. Якщо у вас є веб-сайт, блог, ви спілкуєтеся в соціальних мережах, ви можете розмістити там своє реферальне посилання до проекту, після чого нові користувачі стануть учасниками проекту, і ви будете отримувати прибуток від своїх інвестицій.  . Комісія залежить від кількості вкладів вашого реферала. Цільові бонуси й депозити не пов'язані, тому реферальні нарахування  відбуватимуться незалежно від того, є у вас активний депозит чи ні.

Як можна знайти своє реферальне посилання?

Ваші посилання для запрошень присвоюється Вам при реєстрації і доступно у вашому акаунті, в розділі "Партнерська програма".

                                     Реєстрація за банером

Категорія: Скамы | Додав: uthitel (14.10.2015)
Переглядів: 187 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar