hyipazart.com
Головна » Статті » Социальные сети

LikesRock - ваша популярність та заробіток в соцмережах

 

 

Якщо раніше коментарі, репости і "лайки" до ваших новини було важко заробити, то з LikesRock це стане набагато простіше.

LikesRock - це новий спосіб привернути увагу в соціальних мережах ваших діючих і потенційних клієнтів за прийнятною ціною. Ви можете створювати завдання для всіх користувачів даного сервісу і винагороджувати їх за кожен лайк, підписку або відвідування сайту. Також ви можете самі ставити лайки, репост і ретвіти сторінок, які вам сподобалися  й отримувати винагороду і здобувати нові контакти за своїми інтересами.

Даний сервіс може використовувати будь-хто. Потрібно пройти просту форму реєстрації і  створити унікальний аккаунт. Якщо ви коли-небудь реєструвались  в інших наших проектах (наприклад, PostingBlues) ви можете відразу увійти в систему з Вашим логіном та паролем.

Реєстрація тут:

LikesRock
 
Користувачі можуть вносити певну суму в даний сервіс, замовляти завдання  лайкати, підписувати, робити репости, ретвіти та ін. у FACEBOOK ,TWITTER, VKONTAKTEYouTube. В планах - додати соцмережі INSTAGRAM, GOOGLE+, LINKEDIN. Таким чином ви зможете рекламувати ваші проекти або ваші реферальні  посилання, отримуючи в майбутньому нових клієнтів та рефералів. 
 
Також ви можете самі виконувати завдання і заробляти гроші.  Кошти будуть зараховані на Ваш баланс, які ви потім зможете вивести або замовити свої завдання.  
 
Щоб поповнити рахунок, Вам необхідно вибрати в лівому меню "поповнити рахунок" вибрати  платіжну систему, вибрати суму депозиту, перейти в платіжну систему і провести оплату. Ваш баланс буде поповнено відразу після оплати процедури. Приймаються тільки офіційні та найнадійніші платіжні системи, такі як: PayPal, віза / Мастеркард, біткоїни, в Рayeer, Яндекс.Деньги і Рayza.  Виводяться кошти на 2 платіжки: PayPal та Payeer на протязі 5 робочих днів.  Вивод становить 10 доларів.
 
Приклад виплат:
 
 
Партнерська винагорода становить 20% від кожного поповнення балансу з зовнішньої платіжної системи вашими рефералами 1-го рівня, і 5% від заробітку партнерів 1-го рівня за виконання завдань і рекламних кампаній. Для запрошення партнерів вам потрібно перейти в розділ "Партнерська програма", де ви можете отримати унікальні партнерські посилання, а також інші промо-матеріали (такі, як банери та відеоролики).
 
 
Реєстрація тут:
 
LikesRock
Категорія: Социальные сети | Додав: uthitel (30.04.2015)
Переглядів: 362 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar