hyipazart.com
Бизнес Форум MMGP
Головна » Статті » Webtransfer-finance

Як використати отриманий при реєстрації бонус у Webtransfer

Як заробити бонус у Webtransfer?

 


Існує багато способів запросити ваших друзів приєднатися до вас у Webtransfer: надіслати запрошення по електронній пошті, опублікувати його в ваших соціальних мережах або особисто передати ваше партнерське посилання зручним вам способом.
Коли хтось приєднується до Webtransfer через ваше запрошення-посилання, йому зараховується бонус у розмірі $ 50 на його гаманець. Це  спосіб допомогти новому партнеру будувати власну Партнерську мережу!

Реєстрація тут:

 

 

 


Як використовувати бонус?

Якщо у вас є бонус, то він автоматично буде застосовуватися до наступного виданого вами кредиту. Все, що вам потрібно зробити, це зайти в свій особистий кабінет Webtransfer і оформити заявку на видачу позики - це так просто! Будь ласка, зверніть увагу, бонусні кошти можуть бути видані тільки один раз і тільки з опцією «Гарант» - це захистить вас від ризику неповернення позики. При видачі позики опція «Гарант» включена за замовчуванням, будь ласка не міняйте її на Стандарт, інакше бонус буде анульовано.


Чи існують обмеження при використанні бонусів?

Бонуси можуть бути використані тільки для надання позик на www.webtransfer-finance.com на строк до 10 (десять) днів, можуть бути видані тільки один раз і використані для кредитування тільки з опцією «Гарант». Ви не можете зняти бонуси з гаманця і не можете кредитувати ними інших осіб, які не є учасниками Webtransfer. Якщо Ви видали кредит з використанням бонусу, виплати по позиці, видані за допомогою бонусу будуть повернуті нашому спонсору-партнеру, а не вам, як кредитору. Ви можете виводити з гаманця тільки зароблені відсотки.
Відрахування друзів від доходів отриманих за рахунок використання бонусів, йдуть на поповнення фонду бонусної програми. Партнерська винагорода за ним не передбачена.


Як правильно видати кредит з використанням бонусних коштів?

Бонуси можуть бути використані тільки для надання позик на термін до 10 (десять) днів, можуть бути видані тільки один раз і використані для кредитування тільки з опцією «Гарант».
У розділі «Мої вкладення» знаходиться кредитний калькулятор:
1. Переконайтеся, що вибрано чекбокс "Використовувати кредитний бонус";
2. Введіть суму бонусних коштів, яку ви хотіли дати в кредит (від 10 до 1000 доларів США на один позику);
3. Виберіть термін, на який ви хочете дати позику (від 3 до 10 днів);
4. Виберіть процентну ставку, під яку ви хочете видати позику (від 0,5 до 3% в день);
5. У спливаючому вікні Ви повинні будете погодитися з Правилами та Умовами системи, за допомогою натиснення кнопки «Підтвердити»;
6. Ви почнете заробляти, як тільки система зведе вашу заявку.
Примітка: Вам, в даному випадку, не треба додатково що-небудь робити, натискати кнопки або вибирати позичальників. Треба тільки почекати поки система самостійно зведе вашу заявку.


Чим мій бонусний кредит відрізняється від звичайного кредиту в Webtransfer?

Любий бонус фінансується  спонсором-партнером 
 Webtransfer і може бути використаний тільки для надання кредитів. На відміну від звичайних кредитів, бонус не може бути знятий з гаманця, використаний для погашення позик або переведений третій особі.
Крім того, виплати по позиці, видані за допомогою бонусу будуть повернуті нашому спонсору-партнеру, а не вам, як кредитору. Ви можете виводити з гаманця тільки зароблені відсотки.

Реєстрація тут:

Категорія: Webtransfer-finance | Додав: uthitel (26.06.2015)
Переглядів: 212 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar