hyipazart.com
Головна » Статті » Webtransfer-finance

Правила та умови партнерської програми соціальної кредитної мережі Webtransfer

Банери та посилання
Використовуючи наші готові банери, Ви можете вільно залучати потенційних користувачів в нашу соціальну кредитну мережу. Не забудьте використовувати правильні посилання як зазначено нижче.

1. Правила та умови

1. Учасником партнерської програми може стати будь-хто, хто  зареєструвався у соціальній кредитній мережі Webtransfer.

2. Беручи участь в партнерській програмі соціальної кредитної мережі Webtransfer, Ви повністю приймаєте всі її правила і умови.

3. Коли залучений Вами учасник (реферал) видає позику іншому учаснику мережі, Ви отримуєте винагороду в розмірі 50% від суми відрахувань з його фактичного прибутку в Webtransfer і всіх відрахувань від його наступних позик.

4. Ви отримуєте 5% від суми відрахувань рефералів другого рівня.

5. Учасник партнерської програми зобов'язаний надавати новим учасникам достовірну інформацію про соціальну кредитну мережу Webtransfer.

6. Заборонено використовувати незаконні способи залучення клієнтів або будь-яке інше штучне збільшення кількості замовлень.

7. У разі виявлення порушення будь-якого з пунктів цих Правил, нарахування винагороди не провадиться.

8. Партнерську винагороду можна використовувати для видачі позик іншим учасникам кредитної мережі, а зароблений прибуток вивести на банківську картку або зазначену вами в Профілі платіжну систему.

9. Соціальна кредитна мережа Webtransfer не несе відповідальності за будь-які неполадки в роботі партнерської програми, простої, помилки і перебої, а також за будь-які збитки, понесений учасником партнерської програми, залученими клієнтом або третіми особами в ході використання даної партнерської програми.

10. Webtransfer залишає за собою право в будь-який момент в односторонньому порядку змінити умови даної Партнерської програми, а також умови участі в ній.

11. Webtransfer залишає за собою право в будь-який момент в односторонньому порядку припинити дію даної Партнерської програми.

2. Партнерська посилання
Партнерське посилання дозволяє враховувати учасників залучених уже існуючими партнерами, а також допомагає  заробляти гроші - 50 відсотків від доходу Webtransfer, який формується з відрахувань кредиторів. Всі відвідувачі, які  перейшли по парнерському посиланню на сайт Вебтрансфер та зареєстровані протягом наступних  3 місяців стають  рефералами. ВИ можете розміщувати посилання де завгодно.

Ваша партнерська посилання виглядає так: https://webtransfer-finance.com/ru/?id_partner=66927994

3. Рекламні банери
Ви можете використовувати також  готові банери або ж свої.

Категорія: Webtransfer-finance | Додав: uthitel (26.06.2015)
Переглядів: 151 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar